19 Şubat 2010 Cuma

hey corç versene borç

Şimdi ben,artık hasrete dayanamayıp Efe'ye koştum geçenlerde.Ondan zaten sosyal bi kişilik oldum.Blogger girişi nasıl yapılıyodu unuttum yeminle.
Neyse gezdik tozduk koklaştık bilumum bi gece dedi cle kak gidiyoruz.Ben filmlerden fırlamış bi ayşen gruda,efem yeni versiyon,bi bihterim,kızıl kafa ferhundeyim ama.
Üzerimde saten gecelik göz bandım bile var yani.Böyle siyah pembe bişi allah belamı verecek.
Kalktım sanki uyumamışım da üzerimden kamyoncu eö yani kamyon geçmiş gibi bi halim var elime ne geçtiyse,badi kot atkı mont giyindim.Çıktığımda totomun donucağından habersizim tabii.
O saatte de gitsek gitsek işkembeciye falan gideriz diyorum.Ki son umudum.Hani yoksa herif beni dağa kaldırıyo bildiğin.Sora işte bi cd koyuvedi,hınam.Ko-ko-reç ko ko ko mu dersin heey makarinalara kadar.Über süper şekilde böyle gözlerimi belert belerte mutluluk belirtileri gösteriyorum ben.
Kısa sürdü tabi.Zira soğukkanlı bi hayvan olduğumdan ben titremeye falan başladım.Zaten eskiden de böyle olurdu.Bütün yaz kıçı devirip yatma isteği duyan ben kışın ansızın gelen dürtülerle sarı,siyah puanlı eteğimi ve arılı tişörtümü giyer itsaçtutsaçheeeymakarina nidalarıyla dans eder onuncu dakikadan sora malum uzuvların donmasıyla anneme sığınırdım.Ha bişi değişmedi,o zaman da güdümlü terliği görüyordum şimdi bunu bilse gene güdümlü terliği görürüm.Üstelik hala şarkıyı bilmiyorum.
Heeey makarina!

1 yorum:

Le Cagot dedi ki...

bunu herkes bilir, sevgilinin yaptığı mixtape tadından yenmez.

Yorum Gönder